Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

YAPDERBİRYAPDERBİR
Çankırı Yapraklı Belde ve Köy Dernekleri BirliğiÇankırı Yapraklı Belde ve Köy Dernekleri Birliği
www.yapderbir.org.trwww.yapderbir.org.tr

Çankırı Bülteni Çankırı Bülteni

EtkinlikEtkinlik Kayıt Formu Kayıt FormuEtkinliklere kaydolmak için tıklayınız
SohbetSohbet Bölümü BölümüDolu dolu ve hoşça vakit geçirmek için
DavetDavet Bölümü BölümüTanıdıklarınızı çağırın sitemizi canlandırın
İletişimİletişim Formu Formuinfo@yapderbir.org.tr

Çeşitli Bilgiler Çeşitli Bilgiler

2016-2017 3. Kış Futbol Turnuvası
2016-2017 Sezonu 3. Kış Futbol Turnuvasına 22 Takımın Katılmı ile 09 Ekim 2016 Tarihinde Başladı.
HAİN DARBE GİRİŞİMİNİ LANETLİYORUZ
15 Temmuz 2016 tarihinde yaşanan; Ülkemize, Cumhuriyetimize, birlik ve bütünlüğümüze yönelik yapılan kalkışma hareketini YAPDERBİR Yönetim Kurulu ve YAPDERBİR Gençlik Kolları Başkanlığı olarak şiddetle ve nefretle lanetliyor, demokrasimize ve geleceğimize sahip çıkıyoruz.
Aşağıöz Köyü İFTARA ve ŞENLİĞE Davet
Aşağıöz Köyü Derneğinin Aşağıöz Köyünde Düzenlemiş Olduğu Geleneksel Arife Günü İFTAR Yemeğine ve 6 Temmuz 2016 günü yapılacak olan KORU ŞENLİĞİNE Davetlisiniz.
Bademçay Köyü DEDEÇAMI Şenliğine Davet
09 - Temmuz - 10 Temmuz 2016 Tarihinde Bademçay Derneğimizin Geleneksel DEDEÇAMI Şenlikleri Yapılacaktır. Bademçay Derneği tarafından Bu Güzel Organizasyona Davetlisiniz Sizleri Bu Özel Günde Aramızda Görmek Bizlere Onur Verecektir.(Yapderbir Yönetimi ve Bademçay Dernek Yönetimi)
YAPDERBİR Gençlik  Yine Görevde.
02.06.2016 tarihinde Keçiören Müteahhitler Derneği Başkan Adayımız Ayhan DEMİRAY´ın Tanıtım Yemeğinde Organizasyon Görevini Üstlenen YAPDERBİR Gençlik Kolları Görevini Hakkınca Yaparak Yemeğe Büyük Bir Katılımın Sağlanmasında Önemli Rol Oynadığı Gecede YAPDERBİR Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mehmet AYHAN ve Başkan Yrd. Tuncay COŞKUNOĞLU Katılımcılara Seslenerek Keçiören Müteahhitler Derneği Başkan Adayımız Ayhan DEMİRAY´a Desteklerini İstedi. YAPDERBİR Gençlik Birlikteliğimiz Daim Olsun.
Başkentte 2. Çankırı Günleri
......26.29.Mayıs 2016 Atatürk Kültür Merkezinde 2. Çankırı Tanıtım Günleri Başlamış Bulunmaktadır. Yapraklı Belediyesi Standınında Yer Aldığı Etkinliğe YAPDERBİR Olarak Ziyarette Bulunduk. .....Etkinliğin İlk Gününde Yapraklı Belediye Başkanı Sayın Ali HASEKİOĞLU ve Yapraklı Kaymakamı Sayın Yakup ÖMEROĞLU ile Bir Araya Gelerek YAPDERBİR olarak Desteklerimizi İlettik.
YAPDERBİR Gençlik Yeşilgölde Buluştu.
Birlik ve Beraberliğimizin Sağlanması Gelecek Günlere, Yıllara Emin Adımlarla Yürümek Adına YAPDERBİR Gençlik Kollarının Organize Ettiği Piknik İçin Yapraklı Gençliği Yeşilgölde Bir Araya Geldi. Yaklaşık 20-25 Kişilik Bir Grup 21 Mayıs 2016 Cumaretesi Sabahdan Yeşilgölde Buluşarak Geceyi Muhabbet Dolu Bir Ortamda Ormanda Eğlenerek Geçirdiler. 22 Mayıs 2016 Pazar Günü İse Sabahın Erken Saatlerinde Değer Gençlerinde Katılması İle Huzurun Tavan Yaptığı Günde Yapraklı Kaymakamı Sayın Yakup ÖMEROĞLU Beyin Katılımı İle Neşelerine Neşe Kattılar. Yapraklı Gençleri Her Oluşumda Yalnız Bırakmayan Kaymakamımız Sayın Yakup ÖMEROĞLU´na Yapderbir Yönetimi ve Yapraklı Gençler Adına Teşekkür Ederiz.
YAPDERBİR Birlik ve Beraberlik GECESİ
11.04.2016 Tarihinde Yapraklı Dernekler Birliği ve Yapraklı Gençlik Kollarının Birlikte Organize Ettiği Bu Sene 2.sini Düzenlemiş Olduğumuz Birlik ve Beraberlik Gecemizi Ankara / Keçiören Neşet ERTAŞ Kültür Merkezinde YAPRAKLI´ ya Yakışır Bir Güzellikte Gerçekleştirmiş Olduk.
Yapderbir Birlik ve Beraberlik Gecesi
Yapderbir Gençlik Kollarının Organize ettiği 11 Nisan 2016 Tarih ve Saat 19.00 da Yapılacak Olan Birlik ve Beraberlik Gecemizde Tüm Çankırı/Yapraklı Halkımızı Aramızda Görmek İsteriz. (Yapderbir Yönetim Kurulu)
2016 Yapderbir Futbol Turnuvasında Kupalar Sahiplerini Buldu.
Yapderbir Gençlik Kollarının 23 Takımla Bu Sene 2.sini Düzenlemiş Olduğu Futbol Turnuvasına İlgi Büyük Oldu.
1 2 
Sayfa 1 / 2 1-10 arası / 19 kayıt

Sayfa Üretim süresi :0,0547

© 2016 yapderbir.org.tr
Yapraklı Dernekler Birliği Web Portalı http://www.yapderbir.org.tr

Tam Ekran